KUSTAMĀS MANTAS ATGŪŠANA

“Mēs esam VIENĪGĀ Patērētāju Tiesību Aizsardzības centra licencētā parādu piedziņas kompānija, kas nodarbojas ar īpašumu pārņemšanu.”

/JĀNIS KRASTIŅŠ, VALDES LOCEKLIS/

NODROŠINAM PILNU KUSTAMĀS MANTAS ADMINISTRĒŠANAS CIKLU

īpašuma atrašana

īpašuma pārņemšana

uzglabāšana

realizācija

ĪPAŠUMA ATRAŠANA

Kustamās mantas meklēšanu veic kvalificēti speciālisti, kuru profesionalitātes līmenis ļauj ne tikai atrast parādnieku, bet arī identificēt trešās personas, kurām nodots prettiesiski nodota jūsu manta. Nereti, tikko uzsākot meklēšanas un pārņemšanas procesu, parādnieks labprātīgi sakārto savas saistības ar kreditoru, pirms kustamā manta ir pārņemta.

 

ĪPAŠUMA PĀRŅEMŠANA

Esam veikuši tūkstošiem transportlīdzekļu un dažādu iekārtu, preču pārņemšanas Latvijas lielāko finanšu institūciju uzdevumā. Īpašuma pārņemšanā tiek izmantota gadiem uzkrātā pieredze, kas sekmīgi palīdz atrast visdažādākos risinājumus tam, lai kreditora īpašums tiktu nogādāts drošā vietā.

 

ĪPAŠUMA UZGLABĀŠANA

12 000 m2 – kopējā pieejamā uzglabāšanas laukuma platība.

1000m2 – slēgta tipa angāra platība.

Drošība – 24/7 apsardze, sankcionēta piekļuve, sargsuņi, kameras, signalizācija, ugunsdrošības signalizācija.

Kārtība – Inventarizācijas veikšana, svītru kodu piešķiršana, preču segmentācija, detalizēta preču uzskaite un atskaišu sagatavošana Klientam.

ĪPAŠUMA REALIZĀCIJA

Mūsu izsoļu portāls utrupe.lv nodrošina kustamās mantas realizāciju. Utrupe.lv kā izsoļu portāls darbojas jau 14. gadu, šo gadu laikā apkalpojot pircējus no visas Austrumeiropas, kā arī Vācijas, Dānijas, Lielbritānijas, Krievijas, Kazahstānas u.c. NVS valstīm. Utrupe.lv ir visplašāk pazīstamais izsoļu portāls Baltijā apdrošināšanas negadījumos bojāto transportlīdzekļu un mantu realizācijā. Ik gadu realizējam vairāk kā 600 transporta, tehnikas vienību un kustamās mantu kopumu.

Realizētie objekti:

Līzingā neizmaksāta kustamā manta

Komercķīlas

Manta maksātnespējas procesos

Apdrošināšanas negadījumos bojāta manta

Avarējuši transportlīdzekļi

Novecojis transporta parks

Pamatlīdzekļi, preču krājumi

Bojātas vai brāķētas preces

Mēbeles un biroja tehniku

Manta bez iepakojuma vai garantijas

Uzzināt vairāk

AGRIS RACIBORSKIS

 +371 29229980

 agris@conventus.lv