PARĀDU PIEDZIŅA

““Conventus” piedāvā daudz vairāk kā tikai pirmstiesas parādu piedziņu. Mēs to saucam par apgrūtināto aktīvu atgūšanu. Mūsu klientiem nav jātērē laiks vēršoties pie vairākiem atsevišķu pakalpojumu sniedzējiem. “Conventus” spēj nodrošināt visu kopā- pirmstiesas parādu piedziņu, juridiskos pakalpojumus kā arī mantas pārdošanu un uzglabāšanu.”

/JĀNIS KRASTIŅŠ, Valdes loceklis/

PARĀDU PIEDZIŅA

Laicīga izrakstīto rēķinu apmaksa ir būtiska jebkura uzņēmuma darbā. Lai panāktu rezultātu, svarīgi izstrādāt sistēmu, kas sekotu procesam no rēķina izrakstīšanas brīža līdz pilnai samaksas saņemšanai. Conventus šajā gadījumā piedāvā pilnu ciklu no maksājuma atgādinājuma klientam, ieskaitot pirmstiesas parādu piedziņu, līdz pilnai parāda piedziņai no parādnieka, nepieciešamības gadījumā neizslēdzot tiesvedības procesu. Jūs koncentrējaties uz sava biznesa attīstību, savukārt Conventus atgūst jūsu naudu no parādniekiem.

Ievērojot LR normatīvos aktus un Latvijas ārpustiesas parādu piedzinēju asociācijas reglamentu mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai attieksme pret debitoru parādu piedziņas procesā būtu korekta un godprātīga. Uzskatam, ka  svarīgi ir saglabāt kreditora un debitora ilgtspējīgas attiecības.

PARĀDU PIEDZIŅA ĀRZEMĒS

Conventus strādā ar kavēto maksājumu atgūšanu arī ārzemēs. Parādu atgūšanu nodrošinām sadarbojoties ar 22 aģentūrām, un 184 starptautiskiem aģentiem. Lieta tiek administrēta pēc attiecīgās valsts jurisdikcijas un attiecīgās valsts valodā. Minimālās parādu summas lielums nav ierobežots.

KLIENTU MONITORINGS

Monitorings ir ērts un efektīvs online rīks jūsu klientu un sadarbības partneru uzraudzībai. Monitorings automātiski seko līdzi jūsu izvēlēto klientu izmaiņām, kuras var negatīvi ietekmēt jūsu sadarbību. Uzņēmumu monitorings dod iespēju bez ierobežojuma pārbaudīt arī jeb kura potenciāla klienta maksātspēju un iespējamos riskus, kas var ietekmēt jūsu sadarbību.

Pievienojiet jūsu klientu sarakstu sistēmā
Monitringa sistēma pastāvīgi seko līdzi jūsu klientiem
Saņemiet automātiski ziņu e-pastā par izmaiņām

Informācija, ko sniedz klientu monitorings:

  • Uzņēmuma reģistrācijas datu, amatpersonu, dalībnieku izmaiņas
  • Dati par tiesvedībām, maksātnespējas vai likvidācijas procesiem
  • Informācijas par licencēm, liegumiem, PVN statusa izmaiņām
  • Informācija no CSDD par uzņēmuma transportlīdzekļiem
  • Informācija par uzņēmumu no VID, preses, interneta, u.c. publiskām datu bāzēm
  • Informācija par parādsaistībām no 5 Latvijas parādu piedziņas kompānijām
  • Iespēja pasūtīt detalizētas izziņas par jūsu klientiem
  • Izziņas par ārzemju partneriem

Monitoringa pakalpojumu Conventus sniedz sadarbībā ar Dun&Bradstreet – vadošo biznesa analīzes un riska pārvaldīšanas kompāniju pasaulē, kurai ir pieejama informācija par vairāk kā 280 miljoniem kompāniju visā pasaulē.

Izmēģini klientu monitoringu BEZ MAKSAS, raksti uz agris@conventus.lv

CESIJA

Parādu cesija jeb parādu portfeļa pārdošana var izrādīties izdevīgākais risinājums, kā atbrīvot bilanci no iesaldētiem aktīviem un ātri iegūt naudas līdzekļus biznesa attīstībai. Pārdodot savus parādus jūs iegūsiet līdzekļus, kurus izmantot tālākai sava biznesa attīstībai.

 

VAIRĀK PAR PARĀDU PIEDZIŅU

AGRIS RACIBORSKIS

 +371 29229980

 agris@conventus.lv