VAT REFUND

“Viens no apgrūtināto aktīvu veidiem ir ārzemēs samaksātā PVN summa, kuru palīdzam atgriezt galvenokārt kompānijām, kas nodarbojas ar loģistiku. Atgūstam iesaldētos līdzekļus divos veidos: Parastā (līdz 4 mēneši) un paātrinātā (14 dienu laikā) atgūšana.”

/AGRIS RACIBORSKIS, Komercdirektors/

ĀRZEMĒS IZTĒRĒTĀ PVN ATGŪŠANA

Vai jūs zināt, ka jums ir tiesības saņemt atpakaļ savu naudu, kas ir palikusi ārvalstīs pievienotās vērtības nodokļa veidā?
Sadarbībā ar uzņēmuma Intrum tīklu mēs palīdzēsim atgūt ārvalstīs iztērēto PVN ātri un efektīvi, lai jūs varat koncentrēties uz jūsu uzņēmuma pamatdarbību. Atšķirības valstu likumdošanā un procedūrās apgrūtina PVN atgūšanu, ar ko jums nebūs jāsaskaras izmantojot mūsu speciālistu pakalpojumus.

 

PAKALPOJUMI, PAR KURIEM ATGŪSTAM PVN

Degviela;

Naktsmītne, restorāna rēķini;

Automašīnu īre, autoservisa pakalpojumi, ceļa nodokļi;

Piedalīšanās izstādēs, semināros, konferencēs;

Pasta, telefona un faksa izmaksas;

Sabiedriskā transporta (taksometrs, vilciens utt) izmantošana;

Profesionālās izmaksas;

Reklāmas pakalpojumi, u.c. pakalpojumi.

 

VALSTIS NO KURĀM ATGŪSTAM PVN

Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Francija, Grieķija, Igaunija, Islande, Itālija, Kipra, Lielbritānija, Lietuva, Luksmeburga, Malta, Monako, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovēnija, Slovākija, Somija, Spānija, Šveice, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

 

PVN ATGŪŠANAI IESNIEDZAMIE DOKUMENTI

oriģinālie rēķini;

pilnvara;

ar PVN apliekamās personas reģistrācijas apliecība;

citus dokumentus, ko pieprasa konkrētās valsts nodokļu institūcija.

 

PAĀTRINĀTĀ PVN ATGŪŠANA

Dažās valstīs (piemēram, Polijā) samaksātā PVN atgūšana ir bijusi ļoti ilgstoša un problemātiska un daudziem Klientiem lika pārdomāt savu braucienu maršrutus. Taču veicot pārvadājumus Eiropā, dažkārt nav iespējams izvairīties no braukšanas caur konkrētu valsti.

Tāpēc Konsultatīvā sabiedrība CONVENTUS piedāvā atgūt ārvalstīs samaksāto PVN ikmēneša paātrinātajā procesā Statoil klientiem, ja konkrētajā valstī samaksātā PVN summa mēnesī sasniedz EUR 400,-.

 

VAIRĀK PAR VAT REFUND

LINDA ŠARĶE

Mob. tel. +371 28673500
E-mail: refund@conventus.lv
Biroja tel. +371 28673500