PAR MUMS
PAR CONVENTUS

Pārvērst problēmas naudā – tas ir mūsu galvenais uzdevums un ikdienas darbs. Ne tikai piedzenot parādus, bet arī atgūstot mantu, droši to uzglabājot un pārdodot. Šāds visaptverošs piedāvājums ļoti būtiski ietaupa klientu laiku un Latvijā to nodrošina tikai „Conventus”.

“Pilns risinājumu cikls no brīža, kad rodas problēma, līdz brīdim, kad ieskaitām naudu klienta kontā par pārdoto mantu, piemēram, automašīnu, un piedzenam arī atlikušo parādu. Šādu darbības modeli Latvijā nepiedāvā neviens cits.”

/Agris Raciborskis, komercdirektors/

“Salīdzinājumā ar citām parādu piedziņas kompānijām, „Conventus” var piedāvāt daudz vairāk. Mēs to saucam par apgrūtināto aktīvu atgūšanu. Ja debitors nepilda saistības, mēs varam gan sameklēt debitoru, gan pārņemt īpašumu, to uzglabāt un realizēt.”

/Jānis Krastiņš, valdes loceklis/

Mūsu klientiem nav jātērē laiks vēršoties pie vairākiem atsevišķu pakalpojumu sniedzējiem. Atšķirībā no citām kompānijām, kas nodarbojas tikai ar parādu piedziņu, „Conventus” spēj nodrošināt visu kopā – gan pirmstiesas piedziņu, gan juridiskos pakalpojumus, gan arī pārdošanu un uzglabāšanu.

„Mums ir gan juristi, gan advokāti, kas nodrošina tiesvedību, gan utrupe.lv, kas nodarbojas ar īpašuma uzglabāšanu un pārdošanu.

/Jānis Krastiņš, valdes loceklis/

Būtisks atslēgas vārds ”Conventus” darbības raksturojumā ir drošība. Mēs garantējam saviem klientiem drošību gan fiziskā, gan morālā izpratnē. Atsavināto mantu uzglabāšana notiek apsargātā teritorijā, kas aprīkota ar drošības sistēmu un novērošanas kamerām. Mums uzticas – kā uzņēmums, esam atzinīgi novērtēti vairāku vadošo banku un apdrošināšanas kompāniju drošības pārbaudēs. Lepojamies arīdzan ar iespaidīgu parādnieku datu bāzi, kas veidota 18 gadu garumā, kopš uzņēmuma dibināšanas.
„Veiksmīgas pirmstiesas piedziņas „sakne” ir kontaktdati. Ir jāzina, kā un kur var sasniegt parādnieku, jo cilvēki bieži maina dzīves vietas vai norāda nepareizas adreses. Darbojamies jau kopš 1999. gada un pa šo laiku ir uzkrāta plaša datubāze, izstrādāti risinājumi, kā veiksmīgāk iegūt datus. Tas ir ļoti noderīgi un nepieciešami arī mūsu ārzemju klientiem.”

/Edgars Baglais, valdes priekšsēdētājs/

CONVENTUS PAKALPOJUMUS IZVĒLAS:

uzņēmumi, kas piegādā preces vai sniedz pakalpojumus ar pēcapmaksu;

“Ja bizness ir dinamisks, tajā vienmēr pastāv riska procents. No 100 klientiem vienmēr atradīsies kāds, kurš nesamaksās, tad ir nepieciešama mūsu palīdzība.”

/Agris Raciborskis, komercdirektors/

kredītiestādes, kas piedāvā līzinga pakalpojumus, tostarp, bankas;
“Mēs esam VIENĪGĀ Patērētāju tiesību aizsardzības centra licencetā parādu piedziņas kompānija, kas nodarbojas ar īpašumu pārņemšanu.”

/Jānis Krastiņš, valdes loceklis/

apdrošināšanas sabiedrības – darījumu statistika liecina, ka vidēji, mūsu klientiem – apdrošinātājiem, realizējot apdrošināšanas negadījumā bojāto mantu, atgūtās naudas apjoms vidēji pieaug par 30%.
“Kad mašīna ir sasista, apdrošinātājam tā kļūst par apgrūtinātu aktīvu. Mēs to pārņemam, pārdodam un pārvēršam naudā. Problēma atrisināta! Mūsu klientu lokā ir visas Latvijā atzītākās apdrošināšanas kompānijas.”

/Jānis Krastiņš, valdes loceklis/

“Cilvēkiem ir izveidojies paradums pēc dažādiem negadījumiem norādīt, ka manta ir vairāk bojāta, nekā patiesībā. Apdrošinātājiem tas nozīmē izmaksāt neadekvāti palielinātu kompensāciju. Īstenībā cietusī manta ir bojāta tikai daļēji. Pie mums strādā eksperti, kas trenēti to ieraudzīt. Tādējādi apdrošinātājiem ievērojami samazinās izmaksājamā summa.”

/Edgars Baglais, valdes priekšsēdētājs/

namīpašnieki – ikreiz, kad nepieciešams atbrīvot telpas, pārdot dažādas iekārtas un mantu, kas tajās atrodas, pārvēršot apgrūtināto aktīvu naudā;

ikviens uzņēmums, kura darbība paredz izmaksas ārvalstīs, iztērētā PVN atgūšana, it īpaši kravu pārvadāšanas nozarē – pārvadātājiem, kas ārzemēs uzpilda degvielu u.c.;

komunālo pakalpojumu sniedzēji u.c

“Komunālo pakalpojumu un autostāvvietu biznesa jomās esam pieprasītākie parādu piedzīšanas pakalpojumu sniedzēji Latvijā. Mūsu klienti ir vadošie tirgū.”

/Jānis Krastiņš, valdes loceklis/

Uzticību „Conventus” vairo arī fakts, ka Latvijā ir tikai divas parādu piedziņas kompānijas, kas simtprocentīgi pieder latviešu īpašniekiem. Mēs esam viena no tām. Ilgstoša darba pieredze, vietējās situācijas pārzināšana un ieinteresētība katra klienta problēmas veiksmīgā risinājumā ļauj mums nodrošināt vispilnīgākos, drošākos un efektīvākos pakalpojumus šajā nozarē Latvijā.

CONVENTUS vadība

JĀNIS KRASTIŅŠ

Valdes loceklis

Izglītību ieguvis Latvijas Universitātes juridiskajā fakultātē, jurista specialitātē. Papildizglītība – grāmatvedības uzskaite, nekustamā īpašuma vērtēšana, maksātnespējas administrēšana, inkaso.

SIA “Konsultatīvā sabiedrība Conventus” dibinātājs, praktizējošs jurists kopš 1997. gada. Specializācijas jomas – nekustamais īpašums, parādu piedziņa.

Kopš 2012. gada – Latvijas ārpustiesas parādu piedzinēju asociācijas valdes loceklis.

EDGARS BAGLAIS

Valdes priekšsēdētājs

Izglītību ieguvis Biznesa vadības koledžā, mārketinga un tirdzniecības specialitātē. Papildizglītība – ķīmija, jurisprudence, mārketings, projektu vadība, stratēģiskā vadība, aktīvā pārdošana, finanšu vadība.

Darba pieredze vadošos amatos – SIA Tilde mārketinga direktors, AS Cēsu alus valdes priekšsēdētājs u.c. Konsultanta pieredzi ieguvis strādājot par konsultantu Norvēģijas-Latvijas uzņēmējdarbības atbalsta fondā.

AGRIS RACIBORSKIS

Valdes loceklis, Komercdirektors

Izglītību ieguvis Latvijas Universitātes ekonomikas un vadības fakultātē.

Papildizglītība – Tirdzniecība un marketings, pārrunu vadība, publiskās uzstāšanās māksla, personāla vadība.

Sasniegumi un darba pieredze – Distribūcijas tīkla izveide Latvijā Wrigley, Tchibo, Borges, Mars Perfetti Van Melle – Chupa Chups pārstāvniecības vadītājs Latvijā.