PARĀDU PIEDZIŅA

““Conventus” piedāvā daudz vairāk nekā tikai pirmstiesas parādu piedziņu – mēs to saucam par apgrūtināto aktīvu atgūšanu. Mūsu klientiem nav jātērē laiks, vēršoties pie vairākiem atsevišķu pakalpojumu sniedzējiem. “Conventus” spēj nodrošināt visu nepieciešamo – pirmstiesas parādu piedziņu, juridiskos pakalpojumus, kā arī mantas pārdošanu un uzglabāšanu.”

/JĀNIS KRASTIŅŠ, Valdes loceklis/

PARĀDU PIEDZIŅA

Laicīga izrakstīto rēķinu apmaksa ir būtiska jebkura uzņēmuma darbā. Lai panāktu rezultātu, svarīgi izstrādāt sistēmu, kas sekotu procesam no rēķina izrakstīšanas brīža līdz pilnai samaksas saņemšanai. “Conventus” šajā gadījumā piedāvā pilnu ciklu: no maksājuma atgādinājuma klientam (ieskaitot pirmstiesas parādu piedziņu) līdz pilnai parāda piedziņai no parādnieka, nepieciešamības gadījumā neizslēdzot tiesvedības procesu. Jūs koncentrējaties uz sava biznesa attīstību, savukārt “Conventus” atgūst jūsu naudu no parādniekiem. Ievērojot LR normatīvos aktus un Latvijas ārpustiesas parādu piedzinēju asociācijas reglamentu, mēs pievēršam īpašu uzmanību tam, lai attieksme pret debitoru parādu piedziņas procesā būtu korekta un godprātīga. 

PARĀDU PIEDZIŅA ĀRZEMĒS

“Conventus” strādā ar kavēto maksājumu atgūšanu arī ārzemēs. Parādu atgūšanu nodrošinām, sadarbojoties ar 22 aģentūrām un 184 starptautiskiem aģentiem. Lieta tiek administrēta pēc attiecīgās valsts jurisdikcijas un attiecīgās valsts valodā. Minimālās parādu summas lielums nav ierobežots.

CESIJA

Parādu cesija jeb parādu portfeļa pārdošana var izrādīties izdevīgākais risinājums, kā atbrīvot bilanci no iesaldētiem aktīviem un ātri iegūt naudas līdzekļus biznesa attīstībai. Pārdodot savus parādus, jūs iegūsiet līdzekļus, kurus izmantot tālākai sava biznesa attīstībai.

PARĀDU PIEDZIŅAS PROCESS
KLientu MONITORINGS
Monitoringa pakalpojumu “Conventus” sniedz sadarbībā ar “Dun&Bradstreet” – vadošo biznesa analīzes un riska pārvaldīšanas kompāniju pasaulē, kam ir pieejama informācija par vairāk nekā 280 miljoniem kompāniju visā pasaulē. Izmēģiniet klientu monitoringu BEZ MAKSAS, rakstot uz agris@conventus.lv vai zvanot uz tālruni +371 29229980
Informācija, ko sniedz klientu monitorings:

  • Uzņēmuma reģistrācijas datu, amatpersonu, dalībnieku izmaiņas
  • Dati par tiesvedībām, maksātnespējas vai likvidācijas procesiem
  • Informācija par licencēm, liegumiem, PVN statusa izmaiņām
  • Informācija no CSDD par uzņēmuma transportlīdzekļiem
  • Informācija par uzņēmumu no VID, preses, interneta, u.c. publiskām datu bāzēm
  • Informācija par parādsaistībām no piecām Latvijas parādu piedziņas kompānijām
  • Iespēja pasūtīt detalizētas izziņas par jūsu klientiem
  • Izziņas par ārzemju partneriem
Kā DARBOJAS KLIENTU MONITORINGS?

Jūs pievienojat savu klientu sarakstu sistēmā

Monitoringa sistēma pastāvīgi seko līdzi jūsu klientiem

Jūs automātiski saņemat ziņu e-pastā par izmaiņām